آیا زاویه سازی فک دائمی است؟

زاویه سازی فک دائمی

در گذشته افراد به دلیل داشتن دغدغه های مهم تری نسبت به زیبایی کمتر به ظاهر خود می رسیدند، اما امروزه زیبایی هر فرد باعث شده است که یک نوع تیپ شخصیتی به وجود آید که زیبایی صورت در آن بسیار مهم و جالب توجه است.

یکی از روش هایی که باعث زیبایی هر چه بیشتر یک فرد می شود تغییر چهره است که میتواند تاثییرات به سزایی در نوع و سبک زندگی داشته باشد.

برای مثال طبق تحقیقات دانشگاهی افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند تا 20 درصد افزایش طول عمر را به همراه دارند.

این تغییرات در زیبایی نیازمند یک تغییر کوچک اما اساسی در صورت هر فرد می باشد که تقارن صورت یکی از مهم ترین آن ها به شمار می رود.

زاویه دار کردن صورت باعث تقارن بین دو نیمه چهره می شود که امروزه به عمل زاویه سازی فک مشهور است.

روش های مختلفی مانند زاویه سازی فک با ورزش (زاویه سازی صورت با ورزش، زاویه فک با ورزش) و لیفت با نخ و تزریق ژل و بوتاکس و…. دردر علم پزشکی مطرح و معروف است اما همیشه روش های بدون جراحی بهترین انتخاب بوده و خواهد بود زیرا عوارض مربوطه را به همراه ندارد.

بسیاری بر این باورند که زاویه سازی فک یا صورت دائمی بوده و هیچ گونه عوارض یا نیاز ترمیمی را به همراه ندارد اما این نظریه بسیار غلط و اشتباه می باشد چون زاویه سازی صورت نیز زیر مجموعه عمل های زیبایی به شمار می رود و نیاز به ترمیم و زیر نظر داشتن دکتر هم هست.

هر چند روش هایی وجود دارد که این کار را بتوان به صورت دائمی و بدون جراحی بر روی صورت خود پیاده سازی کرد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

زاویه سازی فک مردان :

جالب است بدانید که برخلاف نظر عامه مردم زاویه سازی فک فقط مختص به زنان و بانوان نبوده بلکه زاویه سازی فک مردان (زاویه فک مردان) نیز یکی از مشهور ترین جراحی ها به شمار می رود.

 

زاویه سازی فک (jaw angulation)

زاویه سازی به عملی گفته میشود که طی آن یک سری تغییرات بر روی صورت انجام می شود تا بتوان قرینه سازی صورت را به بهترین نحوه ممکن انجام داد (برای داشتن چانه ای زاویه دار هم باید این کار را انجام داد).

این عمل به دو صورت دائمی و موقت در کلینیک ها انجام می شود که هر کدام روش های خاص خودشان را دارند که می توانید در مطلب زاویه سازی فک و صورت مطالعه بفرمایید.

در اینجا به چند روش موئثر دائمی و موقت اشاره کنیم.

اولین راهی که معمولا دکتر های زیبایی به سراغ آن می روند معمولا پر کردن زیر پوست(تزریق) با مایعاتی مانند چربی و بوتاکس و فیلر های پرکننده و… اساست که دائمی نمی باشد و باید هر چند وقت یک بار توسط دکتر مورد نظر ترمیم شود که معمولا زمانی بین 6 الی 12 ماه را به همراه دارد.

برای ماندگاری بیشتر شما باید وارد روش های جراحی بشوید که معمولا هزینه ها و ریسک بالایی را به همراه دارد اما معمولا یک نتیجه دائمی و مطلوب را به نمایش می گذارد.

اما بسیاری از افراد هستند که حاضر نیستند به هیچ قیمتی زیر تیغ جراحی بروند که می توان راه و روش های ورزشی و طبیعی را پیش پای آن ها گذاشت.

ورزش برای زاویه سازی فک یکی از مطرح ترین روش های جهان است که به وسیله دستگاه انجام می شود.

اما به دلیل وجود داشتن کلاهبرداران در این حوزه باعث بی اعتمادی افراد و کاربران به این نوع دستگاه شده است، اما هنوز هم بسیاری از شرکت ها و کلینیک ها هستند که دارای تجربه و رضایت بالا از سوی مشتری می باشند و می توانند تجربه این کار را برای شما به ارمغان بیاورند.

 

 زاویه سازی فک با دستگاه :

یکی از بهترین روش های زاویه سازی فک که بسیاری از دانشگاه های معتبر آن را تایید کرده اند زاویه سازی با دستگاه است که روشی بسیار مطمئن با خروجی غیر قابل باور است.

بسیاری از افراد حتی فکر نمی کردند که روزی عمل زیبا سازی بدون تیغ و بیهوشی عمل امکان پذیر باشد.

دستگاه زاویه ساز فک با تاثیر مستقیم بر روی تک عضلات صورت باعث شکل دهی ، فرم دهی و تقویت عضلات صورت می شود . این دستگاه مانند بسیار از وسیله هایی که بر پایه ورزش عضلات و تقویت عضلات بدن کار می کنند عمل می کند .

البته این نکته حائز اهمیت است که برند های متفرقه با داشتن کیفیت پایین قصد گول زدن مخاطب را دارند تا بتوانند پول خوبی از این راه در بیاورند .

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت زاویه سازی فک با مشاورین مجرب ما تماس حاصل فرمایید تا شما را انجام این امر کمک کنند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 2 =