برنامه اختصاصی کار با دستگاه زاویه سازی فک مایا

زاویه سازی فک و صورت

چگونگی تدوین برنامه اختصاصی برای زاویه سازی فک و صورت

برای دستیابی به فرم دلخواه هر مشتری، باید اطلاعاتی از وی در سیستم تدوین برنامه گروه مایا ثبت شود تا برنامه تخصصی و کاربردی برای وی تدوین شود.
هنگامی که مشتری تمایل خود جهت مشاوره و یا ثبت سفارش محصولات زاویه سازی فک و زاویه سازی صورت و
رفع غبغب صورت با محصولات گروه مایا را اعلام می کند(راههای ارتباطی متنوعی برای مشتریان در نظر گرفته شده است ،مانند : سایت گروه مایا ، تلفن ثابت ، تلفن همراه ، سامانه پیامکی اختصاصی، پیج اینستاگرام،کانال تلگرام و واتساپ) در کمترین زمان ممکن کارشناسان واحد فروش با ایشان تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان اقدام به دریافت مشخصات فردی مشتری جهت تدوین برنامه برای زاویه سازی فک با ورزش می نمایند.

 

اطلاعات مورد نیاز جهت تدوین برنامه :

  • جنسیت
  • سن
  • قد
  • وزن
  • گروه خونی
  • عکس تمام رخ
  • عکس نیم رخ
  • فرم مورد نظر

این اطلاعات هر کدام به تنهایی بیانگر خصوصیاتی گاها” نهفته از سیستم بدنی هر شخص است و در تدوین برنامه تخصصی زاویه سازی فک  تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. دریافت عکس تمام رخ و نیم رخ از مشتریان یکی از اصلی ترین آیتم های مهم در تهیه برنامه است و می تواند کمک شایانی به ارزیابی دقیق و درست حال حاضر مشتری ارائه دهد.

این اطلاعات که به صورت کاملا محرمانه در سیستم آرشیو اطلاعات مشتریان مایا ذخیره و حفاظت می شود در اختیار کارشناسان واحد تدوین برنامه قرار می گیرد. کارشناسان پس از بررسی دقیق وضعیت فعلی مشتری از نظر سیستم فیزیولوژیک بدنی و همچنین نیاز و خواسته مشتری و نیز بررسی عکس های تمام رخ و نیم رخ مشتری اقدام به طراحی برنامه اختصاصی برای مشتری می کنند. برنامه طراحی شده فقط مختص مشتری است که اطلاعات خود را ارسال کرده است و برای سایر افراد حتی با شباهت بدنی یکسان تاثیر آنچنانی نخواهد داشت.

به دلیل استقبال بسیار خوبی که اخیرا مشتریان از محصولات گروه مایا داشته اند از زمان اخذ اطلاعات فردی مشتریان ظرف کمتر از 12 ساعت تدوین برنامه پایان گرفته و در اختیار واحد فروش قرار می گیرد، کارشناسان فروش ضمن ارائه توضیحات تکمیلی به مشتری نسبت به ارسال برنامه اقدام می کنند.

((( شایان ذکر است برنامه تخصصی زاویه سازی فقط در پکیج ویژه ارائه می‌شود )))

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =