دستگاه زاویه سازی فک مایا در ۲ پکیج عرضه می‌شود...

پکیج ویژه

در این پکیج که به عنوان کاملترین محصول زاویه ساز فک در شرکت مایا تولید و عرضه شده است دستگاه زاویه ساز ز و برنامه اختصاصی تمرینی برای زاویه سازی فک بر اساس مشخصات فیزیولوژیک بدن هر فرد و فرم فعلی صورت و همچنین فرم مورد دلخواه هر مشتری توسط تیم خبره طراح برنامه در شرکت مایا تدوین و ارائه می شود.علاوه بر این در پکیج ویژه کرم گیاهی ترکیبی که از مواد کاملاً طبیعی و موثر در خون رسانی و تسریع زاویه سازی درفک می باشد تشکیل شده است. علاقه مندانی که پکیج ویژه زاویه سازی فک مایا را تهیه می‌کنند علاوه بر استفاده از کامل ترین محصول شرکت مایا می توانند از پشتیبانی آنلاین تا پایان دوره تمرینی و رسیدن به فرم دلخواه خود استفاده کنند.
تیم پشتیبانی شرکت مایا از کارشناسان با تجربه تشکیل شده است که به صورت تلفنی و یا از طریق واتساپ اقدام به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی و رفع ابهامات و سوالات مشتریانی که پکیج ویژه را تهیه نموده اند می کنند. افرادی که اقدام به تهیه پکیج ویژه می‌نمایند می‌توانند به صورت هفتگی عکس صورت خود را برای تیم پشتیبانی شرکت مایا ارسال کنند تا نسبت به آنالیز تغییرات صورت نسبت به هفته‌های گذشته اقدام و به اطلاع مشتری برسد.

دستگاه زاویه سازی فک و صورت مایا
دستگاه زاویه دهی فک مایا

پکیج معمولی یا اقتصادی

این پکیج دارای دستگاه زاویه سازی فک و همچنین فیلم آموزشی نحوه استفاده از دستگاه می باشد.
این پکیج مناسب علاقه مندانی است که به تشخیص کارشناسان فروش ، نیاز به تهیه پکیج ویژه نداشته و یا خود ایشان علاقه مند به تهیه پکیج اقتصادی هستند.
در هر دو پکیج ارائه شده توسط شرکت مایا دستگاه زاویه سازی فک یکسان است و هیچ تفاوتی از نظر شکل اندازه و فشار باهم ندارند اما تفاوت اصلی در داشتن برنامه اختصاصی ویژه زاویه سازی فک و کرم گیاهی ترکیبی مکمل در پکیج ویژه است که این موارد در پکیج اقتصادی وجود ندارد این دو پکیج به علت تفاوت های گفته شده دارای تفاوت قیمت نیز هستند.

بالا مشاوره رایگان