حریم خصوصی

ما با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل هستیم برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان خود ارائه دهد. برای طراحی برنامه اختصاصی و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی،آدرس، شماره تلفن،قد،سن،وزن،گروه خونی،عکس نیم رخ و تمام رخ و ایمیل مورد نیاز است . کلیه فعالیت‌های مجموعه مایا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.

توجه داشته باشید که سامانه اختصاصی ما به شماره 5000515113 بوده و این سامانه تنها سامانه پیامکی ما است که ازطریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، تنها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و تخفیفات خود را به اطلاع کاربران می‌رساند.
همچنین ممکن است مجموعه مایا از طریق این شماره برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مایا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مایا است .

بالا
مشاوره رایگان