زاویه سازی فک با نخ

زاویه سازی فک با نخ

افزایش سن علاوه بر بیشتر شدن تجربه دارای یکسری معایب از جمله افتادگی و پیر شدن پوست میشود ، که طبق تحقیقات دانشمندان همین موضوع باعث پایین آمدن اعتماد به نفس در فرد و کاهش طول عمر میشود.

اما این موضوع فقط در سنین بالا اتفاق نمیافتد و بعضی اوقات افراد در سنین جوانی و نوجوانی دچار مشکل تضعیف روحیه میشوند و نیاز به یک تغییر بزرگ در چهره خود دارند .

در قرن 21 میتوان به راحتی با یک تغییر کوچک اما کارساز چهره جدیدی به اطرافیان خود معرفی کنید و دچار بیماری های روحی و روانی از جمله افسردگی و…. نشوید.

همه میدانیم که چهره زیبا در محبوبیت افراد یکی از مهم ترین اصل ها بوده و خواهد بود و جالب است بدانید که حدود 60 درصد از افراد مشهور از عمل های زیبایی برای جذابیت هر چه بیشتر صورت خود استفاده کرده اند.

برای انجام تغییر در گذشته افراد محدود به یک یا و انتخاب برای انجام این کار بودند اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی و ورود دستگاه ها با تکنولوژی پیشرفته به این عرصه حداقل 5 الی 10 روش مورد ارزیابی فرد قرار می گیرد.

زاویه سازی فک  :

زاویه سازی فک یکی از بهترین و پر طرفدار ترین عمل های زیبایی به شمار میرود که در دهه اخیر به یک ترند جهانی تبدیل شده است ، در این عمل با روش های مختلف فک شما را به حالت وی شکل و پوست شما را جوان تر میکنند تا جذابیت هر چه بیشتر چهره و صورت حفظ شود.

زاویه سازی فک مردان :

زاویه سازی فک علاوه بر محبوبیتی که در قشر زنان و دختران جامعه دارد توانسته محبوبیت قابل توجه ای در قشر مردان نیز کسب کند و زاویه سازی فک مردان نیز دارای محبوبیت زیادی می باشد.

روش های زاویه سازی فک:

زاویه سازی فک دارای روش های مختلفی می باشد که میتوان آن ها را به دو دسته شیمیایی و غیر شیمیایی تقسیم کرد.

زاویه سازی فک با روش های شیمیایی :

یکی از اصلی ترین و متداول ترین روش های زاویه سازی که خیلی از افراد به سمت آن سوق می خورند ، زاویه سازی فک با جراحی (زاویه سازی فک دائمی ) می باشد و برای افرادی توصیه می شود  که خواهان یک خروجی دائمی هستند و خطر تیغ جراحی را به جان می خرند.

از روش های شیمیایی زاویه سازی فک میتوان به تزریق ژل (زاویه سازی فک با تزریق ژل) و بوتاکس (زاویه سازی صورت با بوتاکس) و جراحی و چسب فرم دهی صورت و کانتور صورت با فیلر و  ….. اشاره کرد.

همچنین روش های شیمیایی برای زاویه سازی صورت گرد نیز مناسب تر است .

زاویه سازی فک با روش غیر شیمیایی:

بسیاری از اقشار جامعه  از روش های شیمیایی دوری می کنند و سراغ طب های غیر شیمیایی می روند زیرا هم بودجه کمتری می خواهد و هم  از آمپول و مواد  بیهوشی خبری نیست ، البته این نکته حائز اهمیت است ، که نتیجه های هر روشی با یکدیگر بسیار متفاوت است.

از روش های غیر شیمیایی میتوان به زاویه سازی فک به زاویه سازی صورت با ورزش و دستگاه زاویه سازی فک و ……. اشاره کرد.

که این روش بسیار تاثیر گذار تر از روش های شیمیایی بوده اما باید به این نکته توجه کرد که زاویه سازی فک با روش های غیر شیمایی نیاز به تحقیق بیشتر نسبت به روش های شیمیایی دارد زیرا طیف وسیعی از انتخاب را برای شما در نظر میگرد.

یکی از روش هایی که غیر شیمیایی است و با علم های جدید پزشکی در ارتباط است زاویه سازی فک با نخ ( لیفت صورت) است .

 

زاويه سازي صورت با نخ :

زاویه سازی فک با نخ یکی از عامه ترین انتخاب ها برای زاویه سازی ، زیبایی هر چه بیشتر پوست و … است زیرا خطر  جراحی را دارا نیست و یک خروجی مطلوب و خوب را به شما تقدیم می کند .

اگر بخواهیم یک خلاصه از نحوه کار آن بدهیم بدین صورت است که نخ های مخصوص (دارای خار های کوچک برای مطابقت هر چه بهتر با پوست ) را در زیر لایه پوستی قرار می دهند و عضلات پوست را به طرف دلخواه  زاویه می دهند .

در روش زاویه سازی صورت با نخ به دلیل اینکه نخ ها در مدت زمان کمی جذب پوست می شود اثرات زاویه گرفتن طی 3 الی4  هفته بروز پیدا می کند و یکی از مطمئن ترین و به صرفه ترین روش ها برای زاویه سازی فک می باشد.

مراحل زاویه سازی فک با نخ:

ابتدا دکتر به بررسی صورت مشتری می پردازد که قابلیت انجام این عمل را دارا می باشد یا خیر، پس از تایید دکتر و مشتری مرحله اول شروع می شود.

پس از بررسی دکتر در مرحله اول سوراخ‌هایی برای عبور نخ از زیر پوست، روی فک و صورت و…. ایجاد می‌شود. دکتر بر اساس بررسی هایی که بر روی صورت فرد مورد نظر انجام داده است قسمت هایی از صورت را جهت دار می کند ؛ اما میتوان گفت که انجام این کار به صورت یکسان و یک جور در تمامی نواحی صورت انجام میشود.

سوراخ‌های مورد نظر که توسط دکتر معین شده بود برای ورود نخ  روی فک و سایر نقاط ایجاد می‌گردد.

نخ  در مکانی که از قبل تعیین شده بود جای‌گذاری می‌گردد و در پایان توسط پزشک زیبایی به جهت مورد نظر زاویه دهی می‌شوند تا لک و چروک های روی صورت را از بین ببرند. صورت با همگام سازی نخ در پوست و ترشح کلاژن و ….، جوانی و زیبایی  را  به  پوست صورت باز می‌گرداند.

هزینه زاویه سازی فک با نخ:

قیمت زاویه سازی صورت با نخ نسبت به روش های شیمیایی و جراحی و …. ارزان تر می باشد اما خروجی و کیفیت آن نسبت به سایر روش ها کمی پایین می باشد .

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت (هزینه لیفت صورت بدون جراحی) معمولا نصف زاویه سازی صورت با بوتاکس می باشد اما یک سری معایب و مزایا دارد که نسبت به نیاز های مشتری متغییر است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

 

مزایا:

قیمت کمتر نسبت به روش های شیمیایی

عدم برخورداری از جراحی و عمل و…..

عدم برخورداری از دوران نقاهت

مدت زمان بازیابی کمتر نسبت به روش های شیمیایی

 

معایب:

بروز عوارض پس از عمل

قیمت گران تر نسبت به روش های ورزشی و دستگاهی

احتمال بروز عوارض پوستی

 

ماندگاری زاویه سازی صورت با نخ:

 ماندگاری زاویه سازی با لیفت نخ بستگی به رسیدگی فرد دارد و حداکثر تا 3 سال و حداقل تا 1.5 سال دوام میارد اما روش های دیگری هستند که زاویه سازی را برای شما به صورت دائمی انجام می دهند.

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت:

(بهترین روش برای زاویه سازی)

همان طور که در بالا گفتیم برای زاویه سازی فک روش هایی با تنوع و گوناگونی بالایی وجود دارد که برای انجام آن پیشنهاد می شود به دکتر مراجعه کنید اما با در نظر گرفتن هزینه زاویه سازی فک و معایب تزریق چربی و عمل جراحی و لیفت نخ و … بسیاری از مردم از رفتن به دکتر منصرف می شوند اما شما میتوانید دکتر خوب برای زاویه سازی صورت خود باشید و فقط نیاز به یک دستگاه زاویه سازی فک دارید.

ورزش برای زاویه سازی صورت به وسیله دستگاه وقت گیر است اما نسبت به وقتی که می گیرد خروجی مناسبی هم تحویل می دهد.

دستگاه زاویه سازی فک  :

زاویه سازی فک با دستگاه یکی از بهترین روش های زاویه سازی  که بسیاری از دانشگاه های معتبر آن را تایید کرده اند که روشی بسیار مطمئن با خروجی غیر قابل باور است.

بسیاری از افراد حتی فکر نمی کردند که روزی عمل زیبا سازی بدون تیغ و بیهوشی عمل امکان پذیر باشد.

زاویه سازی صورت با ورزش یکی از روش هایی است که بهترین بازدهی را با کمترین هزینه به شما خواهد داد.

زاویه سازی صورت با دستگاه بد لیل تاثیر مستقیم بر روی تک عضلات صورت باعث شکل دهی ، فرم دهی و تقویت عضلات صورت می شود .  دستگاه زاویه سازی فک و صورت مانند بسیار از وسیله هایی که بر پایه ورزش عضلات و تقویت عضلات بدن کار می کنند عمل می کند .

البته این نکته حائز اهمیت است که برند های متفرقه با داشتن کیفیت پایین قصد گول زدن مخاطب را دارند تا بتوانند پول خوبی از این راه در بیاورند .

میتوانید جهت مشاهده فیلم زاویه سازی صورت با چربی و فیلم لیفت صورت با نخ به بخش گالری تصاویر مراجعه کنید.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب ما تماس حاصل فرمایید تا شما را انجام این امر کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − نه =