لیفت صورت به صورت کاملا طبیعی

لیفت صورت چیست ؟

با افزایش سن، پوست حالت ارتجاعی و استحکام مناسب خود را به دلیل کاهش قدرت عضلاتی و میزان تجمع چربی زیر پوست از دست میدهد که سبب بروز چین و چروک در صورت و فرورفتگی در ابرو و گونه ها می‌گردد.

 

از دیگر عواملی که به لیفت صورت می انجامد، می توان به لاغری، نگرانی‌ها و دغدغه‌های روزمره، تابش بیش از حد نور خورشید، مصرف دخانیات و الکل اشاره کرد که در تغییرات چین و چروک صورت تاثیرگذار هستند. در همین راستا لیفت صورت برای افراد دارای افتادگی پوست، چین و چروک در برجستگی گونه، افراد دارای افتادگی در قسمت گردن یا دارای خطوط عمیق در کناره‌های بینی، لب و پیشانی توصیه می‌شود.

 

لیفت صورت روش کشیدن پوست های اضافی صورت برای جوانسازی صورت می باشد که می تواند شامل بالا کشیدن ابروها، رفع افتادگی پلک‌ها، زاویه سازی فک، مشخص کردن خط فک، رفع افتادگی غبغب و افتادگی پایین صورت و … باشد که سبب شادابی و جوان تر نشان دادن پوست شما شود.

 

لیفت صورت یک روش جوانسازی موثر محسوب می شود که شامل روش هایی است که با دو متد مختلف لیفت صورت با جراحی و لیفت صورت بدون جراحی ، بنا به تشخیص پزشک معالج انجام می گیرد. جراحی لیفت صورت به طور قابل ملاحظه ای در برطرف کردن افتادگی و شل شدگی پوست و همینطور رفع چین و چروک های عمیق موثر است اما در صورتی که لیفت صورت را همزمان با تزریق چربی انجام دهید ، می توان حجم از دست رفته صورت در اثر پیری را نیز بازگرداند.

ازبین رفتن نمای جوانی صورت به عوامل مختلف از جمله وراثت، جاذبه زمین، عوامل محیط و استرس بستگی دارد. تغییرات ایجاد شده با بالا رفتن سن در پوست، بافت نرم و اسکلت استخوانی اتفاق می افتد. تغییرات پوستی شامل افزایش شل شدگی پوست، کاهش قابلیت ارتجاعی و آسیب های مربوط به تاثیر آفتاب می باشند. در سطح بافت نرم اتروفی (تخلیل) چربی صورت رخ می دهد که منجربه ایجاد چاله هایی به ویژه در نواحی شقیقه ها، زیر گوشه های لب، اطراف چانه و گونه می شوند. به علاوه اسکلت استخوانی صورت به مرور زمان تحلیل می رود که در این روند پیر شدن استخوانی در نواحی ماگزیلا (فک بالا) و ویری اربیتال (کاسه استخوانی چشم) سریعتر می باشند.

کلیه این تغییرات باعث ایجاد علائم زیر در صورت می شوند:

✔ افتادگی بافت قسمت میانی صورت

✔ خطوط عمیق در زیر پلک تحتانی

✔ خطوط عمیق در طول بینی که به گوشه لب منتهی می شوند.

✔ خطوط عمیق که از کنار و زیر لب تا فک پایین گسترش می یابند.

✔ بافتهای چربی طبیعی صورت که تحلیل رفته و یا افتادگی پیدا کرده اند.

✔ کاهش تونیسیتی پوست قسمت تحتانی صورت

✔ پوست شل و رسوب چربی اضافی در زیر چانه و فک

 

تمام روشهای لیفتینگ صورت دارای هزینه بسیار بالا،گاها” عوارض بعد از لیفت روی صورت،و در برخی موارد بازگشت نسبی به حالت قبل را دارد.

چسب لیفت صورت

این محصول نواحی مختلف صورت را پوشش خواهد داد، مانند : کناره های صورت،غبغب و حتی ابرو…

روش طبیعی گه هیچ عوارضی نداشته باشد و از طرفی هزینه آن نیز پایین باشد توسط شرکت کره ای DODO LABEL ابداع و تولید شده و با تولید چسب لیفت صورت به این موفقیت دست یافته است.

چسب لیفت صورت برای لیفت موقت عضلات صورت است که اغلب در مهمانی ها ،قرارهای مهم و حساس و جشن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − هفت =