مکانیزم عملکرد دستگاه زاویه دهی فک

زاویه سازی فک

از انجا که ایجاد مجموعه مایا و تولید محصولات آن بر پایه زیبا شدن از طریق راه ها و روشهای کاملا طبیعی است می بایست مزایای منحصر بفرد آن نیز برای مشتریان و علاقمندان به طور کامل و به روشنی بیان شود. عملکرد محصول زاویه سازی فک گروه مایا بر سه عامل اصلی زیر استوار است :

  1. عملکرد و تاثیر دستگاه زاویه سازی فک و صورت و رفع غبغب صورت
  2. تمرینات تکمیلی و اختصاصی
  3. کرم گیاهی ترکیبی

عملکرد و تاثیر دستگاه زاویه سازی فک و زاويه سازي صورت :

آناتومی صورت - مایا بیوتی - عضلات صورت

بدن انسان متشکل از تعداد بسیار زیادی عضله است که در تمام نقاط بدن وجود داشته و هر یک وظیفه و عملکردی را بر عهده دارند. عضلات صورت از نظر تعداد بیشترین تعداد عضلات هستند که در بدن انسان وجود دارد و از نظر اندازه کوچکترین آنها هستند ، چون کلیه حرکات و عکس العملهای صورت نیاز به عملکردهای کوچک و سریع هستند تعداد آنها زیاد و اندازه آنها کوچک است. همانطور که در عکس مشخص است در کوچکترین نقاط صورت نیز عضله ای کوچک وجود دارد که علاوه بر اجرای وظیفه خود می بایست هماهنگی خاصی نیز با بقیه عضلات صورت داشته باشد.

عضلات صورت بالغ بر 50 عضله کوچک و بزرگ هستند و نبود و یا عملکرد نادرست حتی یک عضله جزء بیماریهای عضلانی حاد محسوب شده و به سرعت نمایان می شود. صورت انسان به مثابه ویترین یک فروشگاه است که زیبا بودن و متناسب بودن آن نگرش مثبتی را نسبت به فرد به وجود خواهد آورد و بر عکس عدم تناسب و تقارن و زیبایی صورت در زیبایی کلی بدن اثر نامطلوبی خواهد داشت.

 

دستگاه زاویه سازی فک و فرم دهی صورت مایا

دستگاه زاویه سازی فک و فرم دهی صورت مایا با هدف تاثیر گذاری مستقیم و مطلوب بر روی تک تک عضلات صورت و فرم دهی به آنها بر اساس شرایط حال حاضر مشتری و خواسته و نیاز مشتری و نیز نظر کارشناس و مشاور مجموعه، نوع تمرینات و میزان آن تدوین و ارائه می شود. تمرینات با دستگاه زاویه دهی فک در طول یک دوره که بین 30 تا 45 روز برای زاویه سازی فک و زاویه سازی صورت و رفع غبغب صورت متغیر خواهد بود قابل اجرا بوده و تاثیر آن نیز وابسته به نوع صورت و خواسته و نیاز مشتریان متغیر خواهد بود. دستگاه زاویه سازی فک مایا در دو مدل و رنگ عرضه شده است که هر یک بر اساس نوع مشتری ارائه می شود.

 

الف : دستگاه زاویه سازی فک آقایان مایا ( رنگ نانجی) که دارای فشار بیشتری است و اغلب برای مردان و یا خانم هایی که دارای صورت درشت و عضلانی هستند استفاده می شود.

ب: دستگاه زاویه سازی فک بانوان مایا ( صورتی رنگ ) دارای فشار کمتری نسبت به رنگ نارنجی است و اغلب برای بانوان و یا آقایان نوجوان و جوان که دارای صورت ظریف و استخوانی هستند استفاده می گردد.

زاویه سازی فک با ورزش

تمامی برنامه های تدوینی به صورت تصاعدی تهیه شده است این بدان معنی است که کل برنامه ها در طول 6 هفته است و تاثیرات آن نیز در پایان هفته ششم با زاویه سازی فک با ورزش قابل دستیابی است،به همین دلیل برنامه ها از هفته اول تا ششم به صورت آسان به دشوار تدوین می شود ،تا هم تاثیرات بطور کامل انجام شود و هم مشتری بتواند خود و زمان خود را با آن وفق داده و برنامه ریزی دقیقی از آن به عمل آورد.

یکی دیگر از دلایل تصاعدی بودن برنامه ها بحث انگیزه مشتریان در اجرای برنامه ها است چنانچه برنامه بر یک روش و بر اساس یک زمان ثابت تدوین واجرا شود می تواند باعث دلزدگی و اجرا نشدن دقیق برنامه شود و عملا انگیزه ای برای ادامه و تکمیل کردن فرایند برنامه ها باقی نخواهد ماند،برنامه ها به نحوی تهیه شده است که بیشترین میزان تاثیر گذاری در 3 هفته پایانی خواهد بود، پس به مشتریان توصیه می شود تا طول دوره خود را با رعایت کامل تمرینات روزانه تکمیل نمایند.

تمرینات تکمیلی و اختصاصی (تمرینات بدون دستگاه):

فرایند تدوین برنامه زاویه سازی فک و زاویه سازی صورت فرایندی تکمیلی است ، یعنی تمام تمرینات مانند زنجیر بهم متصل بوده و وابسته هستند و عدم اجرای یک تمرین باعث بالا رفتن درصد عدم جوابدهی مطلوب خواهد بود. یکی از موارد مکمل اصلی در امر زاویه سازی فک و فرم دهی صورت تمرینات بدون دستگاه است، این تمرینات نیز بر اساس شرایط فعلی مشتری و خواسته و نیاز وی و نیز نظر و مشاوره کارشناس تدوین برنامه تهیه و به مشتری ارائه می شود.

این تمرینات زمان بیشتری نسبت به تمرین با دستگاه را به خود اختصاص می دهد و عضلاتی که دستگاه بر روی آنان اثر کمتری دارد را تقویت و فرم می دهد و مکملی مناسب برای رسیدن به فرم دلخواه است. این تمرینات ترکیبی از حرکات یوگا،کار با سقز و حرکات کششی و ماساژی صورت است.

کرم گیاهی ترکیبی:

همانطور که در بالا گفته شد تمام موارد توصیه شده برای رسیدن به فرم دلخواه مشتری مکمل یکدیگر هستند. یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار استفاده از کرم گیاهی ترکیبی در پایان تمرینات روزانه است. این کرم که کاملا گیاهی است ترکیبی از گیاهانی مانند روغن خراطین و عصاره پرتقال و … است که باعث عضله سازی و همچنین خونرسانی بهتر و بیشتر در عضلات صورت خواهد شد ، این امر برای تقویت عضلاتی که در طول روز توسط دستگاه زاویه سازی فک و تمرینات اختصاصی مورد تمرین و تقویت قرار گرفته اند تاثیر مستقیمی داشته و باعث خونرسانی بیشتر و بهتر این عضلات می شود، این تاثیر سرعت تقویت و فرم گیری عضلات را بسیار بیشتر خواهد کرد.

این کرم که با فرمولی مخصوص و اختصاصی در گروه مایا و تحت نظارت کارشناسان ساخت کرم های ترکیبی است در محیطی کاملا استرلیزه و عاری از میکروب ترکیب و در ظروفی بسیار شکیل و زیبا پر می شود. این مرحله نیز مانند سایر مراحلی که گفته شد در آموزش برنامه ها تدوینی به طور کامل بیان شده و آموزش کامل مصرف داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =