پاسخ به سوالات متداول

متریال مصرفی در دستگاه زاویه دهی فک مایا از نوع سیلیکون رابر است که از دسته سیلیکونهای بهداشتی است که در صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

بله ، این دستگاه در کشورهای اروپایی و آسیایی نیز تولید شده و در حال حاضر جایگزین مناسبی برای جراحی های زیبایی و تزریق ژل و بوتاکس شده است، از آنجا که قیمت مناسب و ماندگاری بالایی دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

بله، یکی از کارآیی های دستگاه زاویه دهی فک مایا رفع کامل غبغب است. با استفاده از دستگاه زاویه دهی فک مایا تاثیر و تغییرات بر روی تک تک عضلات صورت شما انجام گرفته و فرم دهی آن آغاز می شود،با تغییر فرم عضلات صورت و رفع چربی و آب اضافی زیر پوست صورت عضلات به طور کامل لیفت شده و به دنبال آن غبغب نیز از بین می رود.

بله ، در زمان سفارش پکیج زاویه دهی فک مایا برنامه اختصاصی نیز برای شما طراحی و تدوین می شود که بر اساس سیستم فیزیولوژیک بدن شما و وضعیت حال حاضر صورت شما خواهد بود،در زمان سفارش شما می توانید هر نوع خواسته خود و هر نوع فرم دلخواهی را که مورد نظرتان است به کارشناسان واحد فروش اعلام کنید تا این درخواست برای تدوین برنامه شما مد نظر طراحان قرار گیرد و برنامه شما فقط براساس فرم دلخواه شما تدوین و ارائه شود.

یکی از خواص تنظیم و طراحی برنامه در مجموعه مایا ، تدوین آن بر اساس خواست مشتری است. در هنگام دریافت سفارش ازشما ،کارشناسان فروش سوالات متعدی را از شما خواهند پرسید که یکی از آنها میزان اختصاص زمان برای اجرای تمرینات توسط شماست، چنانچه شما زمان بسیار کمی در روز را برای اجرای تمرینات در اختیار داشته باشید کارشناسان طراحی برنامه بر همان اساس برنامه شما را تنظیم می کنند تا شما بتوانید براحتی بتوانید فعالیت روزانه خود را انجام داده و نیز زمان کافی برای انجام تمرینات را داشته باشید. (البته این نکته را نباید فراموش کنید که برای زیباتر شدن و تغییر مثبت باید برای خود وقت بگذارید و همت و پشتکار داشته باشید. )

مکانیزم و کارآیی این پکیج به نحوی طراحی شده است که در مدت زمان کم (کمتر از 45 روز یا 6 هفته ) به فرم دلخواه خود رسیده و برای ماندگار شدن این فرم پس از پایان تمرینات کل دوره با ارسال عکس خود تقاضای برنامه تکمیلی را ارائه می دهید.
برنامه تکمیلی برنامه بسیار سبکی است که نیاز به انجام هر روز آن نبوده و فقط هر 10 یا 15 روز یکبار انجام می شود و باعث می شود فرم دلخواه شما ماندگار بماند. ذکر این نکته ضروری است : ماندگاری دستگاه زاویه دهی فک منوط به اجرای دقیق برنامه که شامل : تمرینات کار با دستگاه ، تمرینات بدون دستگاه، رژیم غذایی بسیار سبک و ساده و همچنین چاق و یا لاغر نشدن به میزان بیش از 15 کیلو خواهد بود.

خیر ، کلیه علاقمندانی که در بازه سنین 15 تا 70 سال هستند ، می توانند با دریافت برنامه اختصاصی با آسودگی از پکیج ویژه مایا استفاده و صورت خود را زیباتر کنند.

استفاده 2 نفر از یک دستگاه به دلیل بکار بردن دستگاه داخل دهان ، بهداشتی نبوده و توصیه نمی شود و چون برنامه تمرینی برای هر فرد به صورت اختصاصی طراحی شده ،شما میتوانید با ارسال مشخصات نفر دوم و دریافت برنامه اختصاصی دوم از آن استفاده نمایید.

بله، کلیه محصولات مایا دارای 6 ماه ضمانت تعویض بی قید و شرط در صورت خرابی و معیوب بودن است و فاکتور شما برگه گارانتی شما محسوب می شود.

برای استان های تهران و البرز یکروزه و برای بقیه استانها حداکثر 3 روز خواهد بود. کلیه ارسال ها در مجموعه مایا از طریق شرکت پست انجام می شود.

برای استانهای تهران و البرز ارسال رایگان است و برای سایر استانها در صورت پرداخت به صورت آنلاین (کارت به کارت و یا از طریق درگاه امن پرداخت سایت مایا ) هزینه ارسال رایگان خواهد بود. درصورت پرداخت هزینه محصول درب منزل ( به جز استان تهران و البرز) هزینه پستی از مشتری دریافت می شود.

شما می توانید از طریه راه های ارتباطی مجموعه مایا اقدام به سفارش محصول دلخواه خود کنید. راه های ارتباطی مایا برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش محصول عبارت است از:
سایت مایا به آدرس : www.Maya-Beauty.ir
تلفن دفتر فروش و مشاوره : 333 55 44 3 -026
اینستاگرام : MAYA__COMPANY
تلگرام : MayaBeauty
واتساپ : 23 24 863 0910

بالا
مشاوره رایگان