کاری که ما انجام میدهیم...

با توجه به وجود نیاز انسان به پیشرفت و بهبود کمی و کیفی زندگی ، و بکارگیری علوم شناختی در راستای دستیابی به این مهم، بهبود از نظر جسمی و روحی طی سالیان بسیار طولانی ، با رشد و پیشرفت علوم و دانش بشری از اصلی ترین خواستهای انسان بوده و هست. از مهمترین موارد در زندگی انسانها فارغ از نژاد و رنگ و زبان میل شدید به زیبا بودن و زیبایی ظاهری و جسمی است . این تلاشها در زمینه های گوناگون و در سالیان دور تا کنون مورد توجه و تلاش بشر بوده است ، اما در سالهای اخیر این میل و رشد بسیار پر رنگ و چشمگیر بوده تا جایی که بسیاری از علوم اعم از پزشکی ، مکانیک ،الکترونیک و ... در خدمت رفع این نیاز برآمده و به موفقیتهای بسیاری دست یافته اند.

یکی از اصلی ترین موارد در زیبایی که شاید به جرات بتوان گفت مهمترین آنها نیز هست زیبایی صورت و داشتن اهمین و اولویت اصلی در رسیدن به زیبایی است.در سالیان اخیر روش ها و متد های فراوانی بخصوص در زمینه زیبایی صورت در کشورهای پیشرفته و مدرن آغاز و به جامعه بشری ارائه شده است ، اما هر یک با توجه به داشتن معایب و محاسنی در برهه ای از زمان مورد وثوق و مقبولیت مقطعی قرار گرفته و پس از مدتی اقبال بدان کمتر شده تا جایی که به دست فراموشی سپرده شدند. 

گروه مایا یکی از مجموعه هایی است که در این زمینه در صدد رفع این دغدغه و نیاز در کشور عزیزمان ایران برآمد و با تحقیقات گسترده و حتی آزمایشات فراوان در این زمینه تلاش فراوانی بکار بست تا بتواند بهترین و موثرترین و ماندگار ترین روش که از نظر هزینه ای هم مناسب باشد را بیابد و آن را گسترش و ارائه نماید.با توجه به رواج عمل های جراحی زیبایی مختلف و نیز عوارض بالا و گاها" مخرب و غیر قابل جبران و همچنین هزینه های گزاف و بسیار بالای آنها در اغلب مواقع با بازگشت به حالت قبل در این گونه عملها و تزریقها مواجه هستیم. این عوامل و عوامل دیگر ما را برآن داشت تا راهی دیگر که عوارض گفته شده را نداشته و از نظر هزینه نیز مناسب باشد و دارای ماندگاری مناسبی هم باشد را بیابیم و آن را توسعه داده و در کشور عزیزمان پیاده سازی کنیم.گروه مایا با اتکال بر قدرت پروردگار دانا و بزرگ و نیز بهره گیری از دانش جوانان کشور و همت ، تلاش و کوشش فراوان و سختکوشی کادر خود توانست به این امر مهم دست پیدا کرده و روشی نوین را پایه گذاری و ابداع نموده و آن را گسترش دهد.

اکنون بر پایه همین عوامل تمام سعی خود و دانش خودرا بکار بسته است ،تا خدمتی هر چند کوچک را برای هموطنان عزیز و مردم شریف ایران زمین انجام دهد، و بر خود می بالد که به عنوان خدمتگزاری کوچک توانسته است در امر تولید،بازاریابی و فروش محصولاتی با کیفیت بالا که به دست جوانان تلاشگر کشورمان تولید شده ، به عنوان بنیانگذار و مبتکر و سازنده دستگاههای زاویه دهی فک و فرم دهی صورت و همچنین محصولاتی که مرتبط با زیبایی صورت است برای اولین بار در کشور ایجاد نماید. بر اساس همین سیاست و با همیاری و پشتیبانی شما هموطنان عزیز تمام سعی وتلاش خودرا بکار بسته ایم تا رضایت مشتریان خود را جلب و برتعهد خود در این زمینه بیفزاییم.
در راستای این هدف بزرگ شعار سازمانی گروه مایا را ((رسم زیبایی)) انتخاب و بر اجرا و گسترش این شعار در تمام واحدهای سازمان خود پایبند خواهیم بود.همچنین محصول زاویه سازی فک با مجوز تولید به نام (( مهدی بیدقی )) در اداره ثبت مالکیت معنوی به ثبت رسید.

بالا مشاوره رایگان