کاری که ما انجام میدهیم...

با توجه به وجود نیاز انسان به پیشرفت و بهبود کمی و کیفی زندگی ، و بکارگیری علوم شناختی در راستای دستیابی به این مهم، بهبود از نظر جسمی و روحی طی سالیان بسیار طولانی ، با رشد و پیشرفت علوم و دانش بشری از اصلی ترین خواستهای انسان بوده و هست. از مهمترین موارد در زندگی انسانها فارغ از نژاد و رنگ و زبان میل شدید به زیبا بودن و زیبایی ظاهری و جسمی است . این تلاشها در زمینه های گوناگون و در سالیان دور تا کنون مورد توجه و تلاش بشر بوده است ، اما در سالهای اخیر این میل و رشد بسیار پر رنگ و چشمگیر بوده تا جایی که بسیاری از علوم اعم از پزشکی ، مکانیک ،الکترونیک و ... در خدمت رفع این نیاز برآمده و به موفقیتهای بسیاری دست یافته اند.

یکی از اصلی ترین موارد در زیبایی که شاید به جرات بتوان گفت مهمترین آنها نیز هست زیبایی صورت و داشتن اهمین و اولویت اصلی در رسیدن به زیبایی است.در سالیان اخیر روش ها و متد های فراوانی بخصوص در زمینه زیبایی صورت در کشورهای پیشرفته و مدرن آغاز و به جامعه بشری ارائه شده است ، اما هر یک با توجه به داشتن معایب و محاسنی در برهه ای از زمان مورد وثوق و مقبولیت مقطعی قرار گرفته و پس از مدتی اقبال بدان کمتر شده تا جایی که به دست فراموشی سپرده شدند. 

گروه مایا یکی از مجموعه هایی است که در این زمینه در صدد رفع این دغدغه و نیاز در کشور عزیزمان ایران برآمد و با تحقیقات گسترده و حتی آزمایشات فراوان در این زمینه تلاش فراوانی بکار بست تا بتواند بهترین و موثرترین و ماندگار ترین روش که از نظر هزینه ای هم مناسب باشد را بیابد و آن را گسترش و ارائه نماید.با توجه به رواج عمل های جراحی زیبایی مختلف و نیز عوارض بالا و گاها" مخرب و غیر قابل جبران و همچنین هزینه های گزاف و بسیار بالای آنها در اغلب مواقع با بازگشت به حالت قبل در این گونه عملها و تزریقها مواجه هستیم. این عوامل و عوامل دیگر ما را برآن داشت تا راهی دیگر که عوارض گفته شده را نداشته و از نظر هزینه نیز مناسب باشد و دارای ماندگاری مناسبی هم باشد را بیابیم و آن را توسعه داده و در کشور عزیزمان پیاده سازی کنیم.گروه مایا با اتکال بر قدرت پروردگار دانا و بزرگ و نیز بهره گیری از دانش جوانان کشور و همت ، تلاش و کوشش فراوان و سختکوشی کادر خود توانست به این امر مهم دست پیدا کرده و روشی نوین را پایه گذاری و ابداع نموده و آن را گسترش دهد.

اکنون بر پایه همین عوامل تمام سعی خود و دانش خودرا بکار بسته است ،تا خدمتی هر چند کوچک را برای هموطنان عزیز و مردم شریف ایران زمین انجام دهد، و بر خود می بالد که به عنوان خدمتگزاری کوچک توانسته است در امر تولید،بازاریابی و فروش محصولاتی با کیفیت بالا که به دست جوانان تلاشگر کشورمان تولید شده ، به عنوان بنیانگذار و مبتکر و سازنده دستگاههای زاویه دهی فک و فرم دهی صورت و همچنین محصولاتی که مرتبط با زیبایی صورت است برای اولین بار در کشور ایجاد نماید. بر اساس همین سیاست و با همیاری و پشتیبانی شما هموطنان عزیز تمام سعی وتلاش خودرا بکار بسته ایم تا رضایت مشتریان خود را جلب و برتعهد خود در این زمینه بیفزاییم.
در راستای این هدف بزرگ شعار سازمانی گروه مایا را ((رسم زیبایی)) انتخاب و بر اجرا و گسترش این شعار در تمام واحدهای سازمان خود پایبند خواهیم بود.همچنین محصول زاویه سازی فک با مجوز تولید به نام (( مهدی بیدقی )) در وزارت صنعت ، معدن و تجارت به ثبت رسید.

بالا
مشاوره رایگان