پاسخ به سوالات متداول ...

با توجه به نوظهور بودن محصول زاویه سازی فک از نظر تولید و کارآیی و ناشناخته بودن آن سوالات و ابهامات بسیاری برای علاقمندان و مشتریان به وجود خواهد آمد. جهت رفع این موانع مجموعه مایااقدام به تربیت کارشناسان خبره و کارآزموده که توانایی معرفی،راهنمایی و پاسخگویی مشتریان و هدایت آنان به سمت خرید محصولات زاویه دهی فک نمود.
از آنجا که محصول زاویه سازی فک مایا به عنوان بهترین و مناسب ترین جایگزین برای جراحی های زیبایی و تزریق ژل های مختلف بوده که دارای عوارض مخرب و هزینه های بسیار بالا است ، می بایست مشاوره کامل و درستی از نحوه کارآیی و عملکرد و خواص آن در اختیار علاقمندان و مشتریان قرار گیرد. بدین منظور مجموعه مایا راه های ارتباطی مختلفی را برای رفع این نیاز مشتزیان ایجاد و ار تباط با مشتریان خود را تقویت کرده است.پس از ارتباط مشتریان با واحد مشاوره در مراحل مختلف (قبل از خرید ، حین خرید، پس از خرید) ، کارشناسان خبره به صورت آنلاین و در تمام ساعات کاری و در تمام روزهای هفته اقدام به راهنمایی و پاسخگویی به سوالات تک تک مشتریان خواهند کرد. این اطمینان به تمام مشتریان داده می شود که قبل از هر خرید مشاوره جزء غیر قابل انکار فرآیند فروش خواهد بود.

این محصول مناسب کیست

 • محصول زاویه سازی فک هیچ محدودیت سنی ندارد
 • نوجوانان ۱۳ سال به بالا می توانند از این محصول استفاده کنند
 • استفاده از این محصول محدودیت جنسیتی ندارد
 • اگر فک شما مشکل حرکتی و مفصلی ندارد و به راحتی می توانید فک خود را باز و بسته کنید و لقمه بزرگ را بجویید می توانید از این محصول استفاده کنید

این محصول به شما چه کمکی می کند؟

 • زاویه سازی فک ، فرم دهی به عضلات ناحیه فک ، ایجاد خط گونه ، اصلاح فرم چانه ، رفع غبغب و رفع خط لبخند از کارایی های این محصول است

طول دوره چقدر است؟

 • به طور کلی دو نوع پکیج وجود دارد ، پکیج ویژه و پکیج معمولی
 • پکیج ویژه : طول دوره 6 هفته
 • پکیج معمولی : طول دوره ۱ تا ۲ ماه که بستگی به فرم فعلی صورت و همچنین عکس العمل عضلات صورت به تمرین دارد

کدام پکیج مناسب من است؟

 • پکیج ویژه : برای کسانی که زمان و کیفیت کار برای آن ها دارای اهمیت بیشتری است و در زمان ۶ هفته کیفیت بسیار خوبی می خواهند و صورت آنها دارای چربی زیاد ، غبغب زیاد و افتادگی نسبتاً زیاد است
 • پکیج معمولی برای کسانی که به قیمت اهمیت بیشتری می‌دهند و همچنین صورت آنها دارای چربی کم و نرمالی است 

آیا نتیجه گیری از مایا ضمانت هم دارد؟

 • دستگاه زاویه سازی فک یک وسیله ورزشی است برای تقویت و فرم دهی عضلات فک و مانند سایر اقلام ورزشی چنانچه با برنامه صحیح و اصولی و همچنین تمرینات منظم همراه باشد گرفتن نتیجه قطعی است ضمناً این محصول از سال ۱۳۹۶ تولید و عرضه شده است و کارایی و عملکرد آن به اثبات رسیده است

تفاوت دستگاه‌ها چیست؟

 • این محصول در دو رنگ و دو فشار مختلف تولید و عرضه می شود
 • دستگاه رنگ صورتی دارای فشار کمتر و اغلب برای بانوان یا آقایان با صورت ظریف
 • دستگاه رنگ نارنجی دارای فشار بیشتر و اغلب برای آقایان یا بانوان با صورت درشت

ماندگاری محصولات زاویه سازی فک مایا چگونه است؟

 • در پکیج ویژه پس از پایان دوره به تشخیص کارشناس برنامه تکمیلی رایگان ارائه می‌شود و نیازی به تمرینات روزانه فشرده نیست
 • در پکیج معمولی پس از رسیدن به نتیجه، نیاز به تمرینات روزانه نیست هفته یک یا دو بار و هر بار ۳۰ دقیقه تمرین کافیست

میزان تمرینات روزانه چقدر است؟

 • در پکیج ویژه چون متناسب با صورت هر نفر برنامه طراحی می‌شود تقریباً یک تا یک ساعت و نیم است
 • در پکیج ویژه مدیریت زمان بر عهده خود شماست و می توانید تمرینات را در طول روز تقسیم کنید
 • در پکیج معمولی روزانه ۳۰ دقیقه کار با دستگاه به صورت مداوم و بدون وقفه

نحوه پشتیبانی مایا چگونه است؟

 • پشتیبانی مجموعه مایا به صورت آنلاین و از طریق واتساپ 09108632423 است.
 • در پکیج ویژه (پشتیبانی طلایی): پاسخگویی ۷ روز هفته ، راهنمایی و ارسال تمرینات ، آنالیز هفتگی صورت و برنامه‌رایگان تکمیلی پایان دوره
 • در پکیج معمولی (پشتیبانی نقره‌ای): پاسخگویی هفت روز هفته ، راهنمایی و ارسال فیلم آموزشی  

برنامه اختصاصی و ویژه چیست؟

 • این برنامه فقط در پکیج ویژه قرار دارد
 • برنامه اختصاصی بر اساس اطلاعات دریافتی از هر مشتری که شامل:جنسیت ، قد ، وزن ، گروه خونی ، عکس تمام رخ و نیم رخ است که آنالیز آن توسط کامپیوتر و کارشناس خبره انجام می شود
 • تمرینات اختصاصی شامل تمرینات با دستگاه ، تمرینات بدون دستگاه ، رژیم غذایی و برنامه ریکاوری است

برنامه را چطور دریافت کنم؟

 • در پکیج ویژه پس از ارسال اطلاعات مورد نیاز از طریق واتساپ پشتیبانی مایا ، می توانید برنامه خود را دریافت کنید
 • در پکیج معمولی پس از دریافت محصول و پیام به پشتیبانی اینکه دریافت فیلم آموزشی برای شما ارسال خواهد شد  

پاسخ به سوالات متداول

متریال مصرفی در دستگاه زاویه دهی فک مایا از نوع سیلیکون رابر است که از دسته سیلیکونهای بهداشتی است که در صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

بله ، این دستگاه در کشورهای اروپایی و آسیایی نیز تولید شده و در حال حاضر جایگزین مناسبی برای جراحی های زیبایی و تزریق ژل و بوتاکس شده است، از آنجا که قیمت مناسب و ماندگاری بالایی دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

بله، یکی از کارآیی های دستگاه زاویه دهی فک مایا رفع کامل غبغب است. با استفاده از دستگاه زاویه دهی فک مایا تاثیر و تغییرات بر روی تک تک عضلات صورت شما انجام گرفته و فرم دهی آن آغاز می شود،با تغییر فرم عضلات صورت و رفع چربی و آب اضافی زیر پوست صورت عضلات به طور کامل لیفت شده و به دنبال آن غبغب نیز از بین می رود.

بله ، در زمان سفارش پکیج زاویه دهی فک مایا برنامه اختصاصی نیز برای شما طراحی و تدوین می شود که بر اساس سیستم فیزیولوژیک بدن شما و وضعیت حال حاضر صورت شما خواهد بود،در زمان سفارش شما می توانید هر نوع خواسته خود و هر نوع فرم دلخواهی را که مورد نظرتان است به کارشناسان واحد فروش اعلام کنید تا این درخواست برای تدوین برنامه شما مد نظر طراحان قرار گیرد و برنامه شما فقط براساس فرم دلخواه شما تدوین و ارائه شود.

یکی از خواص تنظیم و طراحی برنامه در مجموعه مایا ، تدوین آن بر اساس خواست مشتری است. در هنگام دریافت سفارش ازشما ،کارشناسان فروش سوالات متعدی را از شما خواهند پرسید که یکی از آنها میزان اختصاص زمان برای اجرای تمرینات توسط شماست، چنانچه شما زمان بسیار کمی در روز را برای اجرای تمرینات در اختیار داشته باشید کارشناسان طراحی برنامه بر همان اساس برنامه شما را تنظیم می کنند تا شما بتوانید براحتی بتوانید فعالیت روزانه خود را انجام داده و نیز زمان کافی برای انجام تمرینات را داشته باشید. (البته این نکته را نباید فراموش کنید که برای زیباتر شدن و تغییر مثبت باید برای خود وقت بگذارید و همت و پشتکار داشته باشید. )

خیر ، کلیه علاقمندانی که در بازه سنین 15 تا 70 سال هستند ، می توانند با دریافت برنامه اختصاصی با آسودگی از پکیج ویژه مایا استفاده و صورت خود را زیباتر کنند.

استفاده 2 نفر از یک دستگاه به دلیل بکار بردن دستگاه داخل دهان ، بهداشتی نبوده و توصیه نمی شود و چون برنامه تمرینی برای هر فرد به صورت اختصاصی طراحی شده ،شما میتوانید با ارسال مشخصات نفر دوم و دریافت برنامه اختصاصی دوم از آن استفاده نمایید.

بله، کلیه محصولات مایا دارای 6 ماه ضمانت تعویض بی قید و شرط در صورت خرابی و معیوب بودن است و فاکتور شما برگه گارانتی شما محسوب می شود.

برای استان های تهران و البرز یکروزه و برای بقیه استانها حداکثر 3 روز خواهد بود. کلیه ارسال ها در مجموعه مایا از طریق شرکت پست انجام می شود.

تمام ارسال ها توسط پست تیپاکس انجام میشود

هزینه ارسال ۲۰ هزار تومان به فاکتور فروش اضافه میشود

ارسال در شهر کرج با پیک انجام می شود

شما می توانید از طریه راه های ارتباطی مجموعه مایا اقدام به سفارش محصول دلخواه خود کنید. راه های ارتباطی مایا برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش محصول عبارت است از:
سایت مایا به آدرس : www.Maya-Beauty.ir
تلفن دفتر فروش و مشاوره : 333 55 44 3 -026
اینستاگرام : mayabeauty.ir
تلگرام : MayaBeauty
واتساپ : 23 24 863 0910

پس از رسیدن به فرم استاندارد مورد نظر باید با واحد پشتیبانی شرکت مایا ارتباط برقرار کنید

به تشخیص کارشناس طراح برنامه ، تمرینات تکمیلی برای شما ارسال می شود سپس آنالیز صورت شما به صورت کاملا رایگان انجام میشود

با توجه به پشت سر گذاشتن دوره های فشرده تمرینات زاویه سازی فک ، دیگر نیازی به تمرینات روزانه ندارید و هر ۱۰ روز یا ۱۵ روز فقط یک ساعت تمرین تکمیلی جهت ثابت ماندن فرم جدید انجام می دهید

زمانیکه سفارش شما در شرکت مایا ثبت شد مراحل تایید واحد مالی و بسته بندی و ارسال به پست انجام می شود.

سپس به پست تیپاکس تحویل می شود . هنگامیکه سفارش در سیستم پست تیپاکس ثبت شد ، پیامک حاوی کد رهگیری به شماره ای که در زمان ثبت سفارش در کرده‌اید ارسال و لینک پیگیری نیز ارسال می‌شود.

در سایت ما یا بیوتی در قسمت گالری

در پیج اینستاگرام در پست ها و همچنین هایلایت قبل و بعد و هایلایت رضایت مشتریان می توانید ملاحظه بفرمایید

 

بالا
مشاوره رایگان