برای دریافت برنامه اختصاصی چه کنم ؟

پکیج ویژه

پکیج ویژه

در پکیج ویژه برنامه تمرینی به صورت کاملا اختصاصی برای هر مشتری طراحی میشود لذا دوستانی که پکیج ویژه تهیه میکنند میباست اطلاعات خواسته شدهرا برای طراحی برنامه به واتساپ پشتیبانی مایا ارسال کنند،این برنامه شامل:
-تمرینات با دستگاه زاویه سازی فک
-تمرینات تکمیلی بدون دستگاه زاویه سازی فک
-رژیم غذایی ساده و سبک
-ریکاوری و استفاده از کرم گیاهی
*اطلاعات مورد نیاز : سن،قد،وزن،گروه خونی،عکس تمام رخ و نیم رخ
*واتساپ پشتیبانی: 09108632423

پکیج معمولی

پکیج معمولی

در پکیج معمولی برنامه، فقط فیلم آموزشی نحوه استفاده از دستگاه زاویه سازی فک و همچنین نکات مربوط به آن وجود دارد که از طریق واتساپ پشتیبانی مایا میتوانید دریافت کنید
*واتساپ پشتیبانی: 09108632423

پکیج ویژه زاویه سازی فک

در این پکیج که به عنوان کاملترین محصول زاویه سازی فک در شرکت مایا تولید و عرضه شده است دستگاه زاویه سازی فک و برنامه اختصاصی تمرینی برای زاویه سازی فک بر اساس مشخصات فیزیولوژیک بدن هر فرد و فرم فعلی صورت و همچنین فرم مورد دلخواه هر مشتری توسط تیم خبره طراح برنامه در مجموعه مایا تدوین و ارائه می شود.علاوه بر اپکیج ویژه کرم گیاهی ترکیبی که از مواد کاملاً طبیعی و موثر در خون رسانی و تسریع زاویه سازی فک می باشد تشکیل شده است. علاقه مندانی که پکیج ویژه زاویه سازی فک مایا را تهیه می‌کنند علاوه بر استفاده از کامل ترین محصول شرکت مایا می توانند از پشتیبانی آنلاین تا پایان دوره تمرینی و رسیدن به فرم دلخواه خود استفاده کنند.
تیم پشتیبانی مجموعه مایا از کارشناسان با تجربه تشکیل شده است که به صورت تلفنی و یا از طریق واتساپ اقدام به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی و رفع ابهامات و سوالات مشتریانی که پکیج ویژه را تهیه نموده اند می کنند. افرادی که اقدام به تهیه پکیج ویژه می‌نمایند می‌توانند به صورت هفتگی عکس صورت خود را برای تیم پشتیبانی  مایا ارسال کنند تا نسبت به آنالیز تغییرات صورت نسبت به هفته‌های گذشته اقدام و به اطلاع مشتری برسد.

زاویه سازی فک با ورزش
دستگاه زاویه دهی فک و صورت بانوان

پکیج معمولی یا اقتصادی زاویه سازی فک

این پکیج دارای دستگاه زاویه سازی فک و همچنین فیلم آموزشی نحوه استفاده از دستگاه می باشد.
این پکیج مناسب علاقه مندانی است که به تشخیص کارشناسان فروش ، نیاز به تهیه پکیج ویژه نداشته و یا خود ایشان علاقه مند به تهیه پکیج اقتصادی هستند.
در هر دو پکیج ارائه شده توسط مجموعه مایا دستگاه زاویه سازی فک یکسان است و هیچ تفاوتی از نظر شکل اندازه و فشار باهم ندارند اما تفاوت اصلی در داشتن برنامه اختصاصی ویژه زاویه سازی فک و کرم گیاهی ترکیبی مکمل در ((پکیج ویژه)) است که این موارد در پکیج اقتصادی وجود ندارد این دو پکیج به علت تفاوت های گفته شده دارای تفاوت قیمت نیز هستند.

بالا
مشاوره رایگان